חייגו בלחיצה: 074-7048020

הדפסת ספרים בחיפה

jk

הדפסת ספרים בחיפה

הדפסת ספרים בחיפה

אם אתם צריכים להדפיס ספר בחיפה או בקריות, אנחנו כאן לשרותכם. דפוס איכות בהנהלת נתנאל פלג הינו דפוס ותיק שנפתח בסוף שנות השמונים. הדפסת ספר בכריכה רכה או כריכה קשה זו ההתמחות שלנו. כשהתחלנו, כבית דפוס קטן שעושה כמעט את כל עבודות הדפוס, הדפסנו ספרים מעטים. עם הזמן הבנו שהתמקצעות בהדפסת ספרים בחיפה והקריות תביא תועלת לכלל האוכלוסיה וכך, עם הזמן, דפוס איכות הפך להיות מהמובילים בהדפסת ספרים באיזור חיפה והקריות.

הצעת מחיר להדפסת ספרים

הצעת מחיר להדפסת ספרים

הדפסת ספרים בכריכה רכה או קשה

הדפסת ספרים בכריכה רכה או קשה

לתושבי חיפה והקריות יש בנמצא בית דפוס איכותי ומקצועי להדפסת ספרים. כל מה שצריך זה להתקשר אלינו 074-7048020 ולבקש הצעת מחיר להדפסת ספר. תוכלו לקבל מאיתנו מענה להדפסת ספרים בכל גודל וכמות. למשל, אם אתם רוצים להדפיס כמות קטנה של ספרים ולא מצאתם דפוס בחיפה והקריות שייתן לכם מענה מתאים, אנחנו, בדפוס איכות נוכל להכין לכם ספרים לפי הכמות הנדרשת. בין אם אתם מחיפה והקריות ובין אם לאו, נשמח להדפיס לכם כל ספר שתבקשו.

טיפים להדפסת ספרים

טיפים להדפסת ספרים

יש לנו באתר מידע רב כל מיני הדרכות וטיפים לצורך הדפסת ספרים בחיפה והקריות. תוכלו להיכנס להדרכה או למאמרים וכן לחפש בתיבת החיפוש הנמצאת בתחתית כל דף. אם מצאתם את מבוקשכם, מה-טוב. בכל מקרה אני מזמין אתכם להתקשר אלינו 074-7048020 ולקבל הסבר מפורט על הדפסת הספרים הן בכריכה רכה והן בכריכה קשה. יש כמה נקודות עיקריות ומשמעותיות שכדאי לכם לדעת לפני שאתם מתחילים לערוך את הספר. בכל מקרה, אם הדפסת הספר בחיפה והקריות, תוכלו להגיע אלינו לנשר ולקבל את כל המידע הדרוש.

מחפשים בית דפוס להדפסת ספרים בחיפה? אנחנו כאן לתת לכם את המידע והשירות המקצועיים ביותר באחריות! הדפסת ספרים, הזמנות לאירועים, כרטיסי ביקור, מזכרות לאירועים, גלויות ועוד…

קטגוריה:

074-7048020 info@dfus.co.il
משרד

טלפון: 074-7048020
נתנאל: 052-6230064

שעות פעילות

ראשון-חמישי
08:30 - 16:30

רוצה לדבר איתנו?

רוצה עוד מידע?
נשמח לחזור אליך בכל ענין: