חייגו בלחיצה: 074-7048020

כריכה רכה

מהי כריכה רכה

מהי כריכה רכה

כריכה רכה הינה תהליך כריכה של דפים לצורה של ספר שכריכתו גמישה וניתנת לשימוש במגוון רחב של תחומים ומרחבי קריאה רבים. לדוגמה: בנסיעה באוטובוס, בחדר המתנה ועוד. הדפסת ספרים בכריכה רכה נפוצה מאוד בעיקר בספרי שירה, ספרי רומן וכו'.

תהליך כריכה רכה

תהליך כריכה רכה

מדפיסים את עטיפת הספר בהדפסה צבעונית ואפשר גם בהדפסה בשחור-לבן. ההדפסה הינה על ניר עבה – בדרך-כלל כרומו-מט 300 גרם או כרומו-מט 350 גרם. את ההדפסה מצפים באמצעות למינציה מבריקה או למינציה מט בהתאם לדרישתכם. מכניסים את העטיפה למכונה ההדבקה החמה ומשלבים לתוכה את הדפים הפנימיים של הספר. לסיום, חותכים את הספר הכרוך בגליוטינה מקצועית וחזקה משלושת צדדיו כדי ליישר את הדפים ולהקנות לספר את המראה המקצועי והיפה ביותר.

הצעת מחיר לספר בכריכה רכה

הצעת מחיר לספר בכריכה רכה

רוצים הצעת מחיר להדפסת ספר בכריכה רכה? צלצלו אלינו עכשיו או שילחו את הפרטים בטופס הבא ונתן לכם הצעת מחיר להדפסה דיגיטלית של ספרים בכריכה רכה בכל כמות, החלל מכמויות קטנות ועד כמויות גדולות ומסחריות. הדפסה איכותית בדפוס איכות היא הבחירה הטובה ביותר. ותק ומקצוענות של עשרות שנים הם ההבדל המשמעותי ביותר שמניב לכם את התועלת הגבוהה ביותר עבור ההדפסות שלכם.

יתרונות וחסרונות בכריכה רכה

יתרונות וחסרונות בכריכה רכה

היתרון המשמעותי של כריכה רכה לספרים הינו הזמינות והמחיר הנמוך יחסית לסוגי כריכה אחרים. הזמינות היא יתרון ממשי כי מכונת כריכה רכה ניתנת להפעלה וכיוונון מהירים יחסית לכריכה קשה.

החסרון הבולט ביותר בכריכה רכה הוא הבלאי המהיר יותר של הכריכה הרכה לעומת הכריכה הקשה.

סדרת ספרים בכריכה רכה

סדרת ספרים בכריכה רכה

ידידנו היקר עו"ד יוסי יקותיאלי מדפיס אצלנו כבר שנים רבות את סדרת ספרי השירה שכתב במשך עשרות שנים. יוסי מקפיד מאוד להשאיר אצלנו עותק עם הקדשה שנכנסת עמוק ללב. ההרגשה הכי טובה שאפשר לקבל מלקוח מרוצה שהדפסנו לו את ספריו. תודה רבה לך יוסי היקר! שתזכה לשנים ארוכות של בריאות ושמחת חיים.

אילו ספרים כורכים בכריכה רכה?

אילו ספרים כורכים בכריכה רכה?

בדרך כלל נהוג להציע כריכה רכה לספרי שירה, חוברות לימוד ואף ספרי לימוד, רומנים וספרי קיראה למיניהם וכן הלאה. העיקרון הוא שספרים בכריכה רכה ניתנים להדפסה במחיר יחסית נמוך מאשר ספרים בכריכה קשה ולכן יש עדיפות במקרים רבים לסוג כריכה זה.

הדפסת ספרים בכריכה רכה

במאמר זה נעסוק בנושא הדפסת ספר בכריכה רכה. כידוע לכם, ספרים רבים נכרכים בכריכה רכה לצרכים שונים ומגוונים. לדוגמה, ספרי שירים, ספרי מתכונים בכריכה רכה, ספרי לימוד, חוברות לימוד, ספרי קריאה ואחרים. היתרונות בכריכה רכה ביחס להדפסת ספרים בכריכה קשה נידונים במאמר זה בקצרה. נשמח לענות לכם על שאלה בנושא של הדפסת ספרים.

 

קטגוריה: ,

074-7048020 info@dfus.co.il
משרד

טלפון: 074-7048020
נתנאל: 052-6230064

שעות פעילות

ראשון-חמישי
08:30 - 16:30

רוצה לדבר איתנו?

רוצה עוד מידע?
נשמח לחזור אליך בכל ענין: