חייגו בלחיצה: 074-7048020

כריכה קשה

מהי כריכה קשה

מהי כריכה קשה

כריכה קשה היא תהליך כריכה של דפים לצורה של ספר שכריכתו קשה וניתנת לשימוש נוח. לדוגמה: כשמכינים עבודת גמר בסיפריה, בחדר המתנה ועוד. הדפסת ספרים בכריכה קשה נפוצה מאוד בעיקר בספרי מחזור, ספרי זכרון, ספרי בישול, ספרים בפתיחה שטוחה, ספרי קודש וכו’.

מבחינים בין שתי שיטות של כריכה קשה. השיטה הראשונה של הכריכה הקשה המסורתית הינה על ידי תפירת הדפים בתפירת פשתן וחיבור כל הקונטרסים התפורים יחד עם העטיפה. השיטה השניה הינה כריכת הדפים באמצעות הדבקה חמה ולאחר מכן שילוב הדפים הכרוכים יחד עם העטיפה.

תהליך כריכה קשה

תהליך כריכה קשה

עבור ספר בכריכה קשה מדפיסים את עטיפת הספר בהדפסה צבעונית ואפשר גם בהדפסה בשחור-לבן. ההדפסה הינה בדרך כלל על ניר כרומו-מט 135 גרם. את ההדפסה מצפים באמצעות למינציה מבריקה או למינציה מט בהתאם לדרישתכם. מכניסים את העטיפה לתהליך הקשחה בה יוצרים את הכריכה הקשה באמצעות קרטון בעובי 2 מ”מ כמתואר בתצלום הבא:

הכנת כריכה לספר בכריכה קשה 1

בתהליך ההקשחה מקפלים את השוליים העודפים של העטיפה פנימה לתוך הצד הפנימי של הכריכה ולאחר מכן הכריכה מוכנה לשילוב הדפים הפנימיים אל תוכה.

הצעת מחיר לספר בכריכה קשה

הצעת מחיר לספר בכריכה קשה

רוצים הצעת מחיר עבור הדפסת ספרים בכריכה קשה? חייגו אלינו ממש כעת. אפשרי לשלוח את הפרטים בטופס הבא ונכין לכם הצעת מחיר להדפסת ספרים בכריכה קשה בכל כמות, החלל מכמויות קטנות ועד כמויות גדולות ומסחריות. הדפסה איכותית בדפוס איכות היא הבחירה הטובה ביותר. ותק ומקצוענות של עשרות שנים הם ההבדל המשמעותי ביותר שמניב לכם את התועלת הגבוהה ביותר עבור ההדפסות שלכם.

  אילו ספרים כורכים בכריכה קשה?

  אילו ספרים כורכים בכריכה קשה?

  הספרים שבדרך כלל כורכים בכריכה קשה הינם ספרי קודש, סידורים, חומשים, ספרי מחזור, ספרי מתכונים, ספרי זכרונות, ספרי חיים, ספרי ילדים, מילון, ועוד ספרים כפי שניתן לראות בחנויות הספרים השונות.

  ספרים בכריכה קשה נחשבים ליוקרתיים יותר מספרים בכריכה רכה ולכן ניתן לראות כי במקרים רבים ההדפסה הצבעונית של הדפים הפנימיים תיעשה על גבי ניר כרומו-מט או ניר כרומו-מבריק כדי לקבל מראה יוקרתי יותר. הניר-כרומו הינו ניר מלוטש ודחוס ולכן ספרים הודפסים על ניר כרומו שוקלים בדרך-כלל יותר מספרים המודפסים על ניר נטול-עץ.

  יתרונות וחסרונות בכריכה קשה

  יתרונות וחסרונות בכריכה קשה

  היתרון המרכזי בהדפסת ספר בכריכה קשה הינו המראה היוקרתי של הספר. יתרון נוסף הינו אורך החיים היחסי של הספר לעומת ספרים בכריכה רכה. מבחינת חסרונות ניתן לציין את המחיר, אולם יש הרואים במחיר הספר תמורה מתאימה להשקעה ולתוצאה הנדרשת ומשום כך לא יראו זאת כחסרון. יחד עם זאת, אם הכריכה נעשית בשיטת ההדבקה ולא בתפירת פשתן, יש מגבלת עמודים לפי יכולת מכונת ההדבקה. בדרך כלל עד 600 עמודים בערך.

        הדפסת ספרים בכריכה קשה

        הדפסת ספרים בכריכה קשה ומקצועית מתאימה להדפסת ספרי ילדים, ספרי קודש, ספרי זכרון, הדפסת ספרי מחזור ועוד. יתרונות הכריכה הקשה ביחס לספרים בכריכה רכה מוכרים כמעט לכולנו. המאמר זה נעמוד על כמה נקודות עיקריות הקשורות בהדפסת ספר בכריכה קשה

        קטגוריה: ,

        משרד

        טלפון: 074-7048020
        נתנאל: 052-6230064

        שעות פעילות

        ראשון-חמישי
        08:30 - 16:30

        רוצה לדבר איתנו?

        רוצה עוד מידע?
        נשמח לחזור אליך בכל ענין: