חייגו בלחיצה: 074-7048020

הדפסת פרוספקטים

הדפסת פרוספקטים

מהפכת הדפוס הדיגיטלי הביאה איתה לעולם העסקים את פלטפורמת הפרסום באמצעות המדיה המודפסת. הדפסת פרוספקטים, הן בכמויות קטנות והן בכמויות גדולות, מאפשרת לכל אחד לפרסם בדיוק רב את המסר שהוא מעוניין להעביר לציבור. הפרוספקט הוא מוצר פשוט וחכם שמדפיסים בבית דפוס רגיל בהדפסה דיגיטלית. אפשר להזמין הדפסת פרוספקטים בכמויות קטנות בהדפסה דיגיטלית, או בהדפסת אופסט בכמויות גדולות של פרוספקטים.

קבלו הצעת מחיר להדפסת פרוספקטים

הדפסת פרוספקטים – סוגי ניר

מקובל להשתמש הניר כרומו 130 גרם או ניר כרומו 135 גרם עבור הדפסת פרוספקטים איכותיים. נירות הכרומו מתאימים מאוד להדפסת פרוספקטים משום שהם ניר מסוג יוקרתי ומלוטש. פרוספקט על ניר כרומו מעביר מסר חד וברור ללקוחות שלכם יחד עם הרגשה של משהו יוקרתי.

יש המדפיסים פרוספקטים על ניר כרומו-מט 170 גרם. ניר זה מעט יותר עבה ומאוד נפוץ בתחום הדפסת הפרוספקטים. לכן, באופן טבעי הדפסת פרוספקטים על ניר כרומו-מט 170 גרם עשוי להיות פתרון מעשי ותועלתי יותר עבורכם. היתרון הבולט ביותר של הדפסת פרוספקט על ניר כרומו 170 גרם הינו המסר שהניר היוקרתי מעביר בנוסף למידע המודפס על הפרוספקט.

 

הדפסת פרוספקטים בגודל A5

כיום, פחות מקובל להדפיס פרוספקטים בגודל A5 (זהו גודל של חצי מדף רגיל A4). בדרך כלל יש תחרות מחירים בהדפסת פרוספקטים, אולם בגודל A5 התחרות כמעט אינה בולטת. נראה שהחשוב מאוד לשים לב מה הצורך האמיתי שלכם מול המוצר המוצע.

 

הדפסת פרוספקטים A4

הדפסת פרוספקטים, בין בהדפסה דיגיטלית ובין בהדפסת אופסט,אפשרית על גדלי ניר שונים כמו גם סוגי ניר שונים. הדפסת פרוספקטים בגודל A4 מתאפיינת בדרך כלל בהדפסת כמויות קטנות ובינוניות עבור פרוייקטים ספציפיים וכן עבור חברות הייטק. פרוספקטים בגודל A4 מודפסים בדרך כלל על ניר כרומו-מט 170 גרם בהדפסה חד-צדדית או הדפסה דו-צדדית לפי הצורך שלכם.

 

מחירי הדפסת פרוספקטים A5
מחירי הדפסת פרוספקטים A4

קטגוריה:

074-7048020 info@dfus.co.il
משרד

טלפון: 074-7048020
נתנאל: 052-6230064

שעות פעילות

ראשון-חמישי
08:30 - 16:30

רוצה לדבר איתנו?

רוצה עוד מידע?
נשמח לחזור אליך בכל ענין: