חייגו בלחיצה: 074-7048020

הדפסת הספר "לעשות צדקה ומשפט"

הדפסת הספר של אבישי אילת

האם שאלת את עצמך פעם – מה המשמעות של להיות יהודי?
ומהי בעצם היהדות?
ואם שאלת, האם קיבלת תשובה שהניחה את דעתך?
ספר זה מהווה ניסיון לענות על שאלת מהותה של היהדות בצורה פשוטה ובהירה. זאת מתוך התבססות על מקורותיה של היהדות עצמה, הן בתורה שבכתב והן במסורת התורה שבעל פה. הספר יצא בהדפסה דיגיטלית, וכמות העותקים המודפסת הינה על פי דרישה.

מתוך הספר "לעשות צדקה ומשפט"

תמונה של הספר

"מהותה של היהדות אינה הסדרת היחסים בין האדם לאל, כי אם מערכת חוקים שניתנה מבורא העולם לאדם, עבור האדם… היהדות כלל אינה דת במובן המקובל, אלא מערכת חוקים אנושית, אשר המקור שלה הוא אלוהי. האל נתן את מערכת החוקים שלו לבני האדם, לשם מטרה מסוימת, והמטרה הזו היא אנושית וארצית. בלשון התורה מכונה המטרה הזו "צדקה ומשפט". היהדות מלמדת אותנו אורחות חיים. מטרתה היא להנחות אותנו בדרך טובה ולהוליך אותנו צעד אחר צעד למימוש טוב יותר שלנו, כפרטים וכחברה."

רוצה לדבר עם אבישי?

אבישי אילת - מחבר הספר

אבישי אילת – 050-9653261

מחבר הספר "לעשות צדקה ומשפט"

הספר "לעשות צדקה ומשפט" נכתב על ידי אבישי אילת והודפס בהדפסה דיגיטלית בכריכה רכה. אבישי, בן מושב שדה יעקב, נשוי+8, בוגר ישיבת בני-עקיבא כפר הרא"ה ומכון לב. אבישי הינו מהנדס, בעל תואר שני במנהל עסקים, בוגר מכון מנדל למנהיגות ובעל תעודת הוראה בפיזיקה, פנסיונר לאחר קריירה צבאית. הדפסת הספר הינה תוצאה של תהליך מורכב וארוך המבוסס על מקורות היהדות. מלבד הדפסת הספר, אבישי פיתח שיטה ללימוד תנ"ך יומי המבוססת על חלוקת המסורה, ומחזיק אתר אינטרנט בנושא בכתובת: www.TanachYomi.co.il

משרד

טלפון: 074-7048020

שעות פעילות

ראשון-חמישי
08:30 - 16:30

רוצה לדבר איתנו?

רוצה עוד מידע?
נשמח לחזור אליך בכל ענין: