חייגו בלחיצה: 074-7048020

הדפסת סימניות

הדפסת סימניות

בעולם בו המדיה ממלאת את סדר היום שלנו כמעט בכל תחום, הספרים מהווים חלק פחות דומיננטי ביום-יום ולכן חשוב שנשתמש בסימניה כדי לשמור על המקום בו עצרנו את הקריאה בספר. הדפסת סימניה אישית הינה פתרון קל ונוח. היתרון בהדפסת סימניה הינו אם מחפשים מזכרת קטנה מאירוע משפחתי או אירוע אחר. 

 

קבלו הצעת מחיר להדפסת סימניות

על מה מדפיסים סימניות?

בדרך כלל נבצע את הדפסת הסימניות על גבי ניר כרומו-מט בעובי 300 גרם כדי לתת לסימניה עובי מתאים לשימוש באמצעות הסימניה בין דפי הספר. יחד עם זאת ניתן להדפיס את הסימניות עם על חומרים אחרים אולם אצלנו, בדפוס איכות, הדפסת הסימניה מתבצעת כאמור על ניר כרומו-מט 300 גרם.

 

גודל הדפסת סימניות

אם תרצו להגדיר גודל מסוים להדפסת הסימניה שלכם, תוכלו לבקש מאיתנו לבצע הדפסת סימניות בגודל מותאם אישית לפי בחירתכם. אנו נמליץ לכם להדפיס את הסימניה בגודל סטנדרטי ובהתאם למספר הסימניות שאפשר להדפיס יחד על גליון הדפסה אחד.

 

הדפסת סימניה מבריקה

יופי, הזמנתם סימניה מודפסת. כעת נשאר לנו להציע לכם שאחרי ההדפסה נצפה את הסימניה המודפסת בלמינציה מט או למינציה מבריקה. הטוב ביותר הוא להדפיס סימניה ולאחר מכן ליישם עליה ציפוי למינציה מבריקה או למינציה מט לפי בחירתכם. הלמינציה שומרת על ההדפסה שעל הסימניה מפני כתמי שומן ולכלוכים אחרים היכולים לפגוע בהדפסה לולא הלמינציה

קטגוריה:

משרד

טלפון: 074-7048020
נתנאל: 052-6230064

שעות פעילות

ראשון-חמישי
08:30 - 16:30

רוצה לדבר איתנו?

רוצה עוד מידע?
נשמח לחזור אליך בכל ענין: