חייגו בלחיצה: 074-7048020

אנחנו כאן בשבילכם

בנינו עסק שנועד לתת לכם את השירות והמוצר הטובים והאיכותיים ביותר. יש עלינו המלצות רבות באינטרנט ולקוחות רבים מרוצים מאיתנו הודות ליחסי אנוש מעולים יחד עם רגישות והבנה של צרכיכם.

שרות המשלוחים משלים את חווית הקניה אצלנו. אין צורך לצאת מהבית ולחפש חניה בבית דפוס קרוב הודות לשרות המשלוחים בכל הארץ.

מאחורי הקלעים

הבעלים של החברה, נתנאל פלג, בעל נסיון של כ 30 שנה בענף. נתנאל, בוגר מגמת דפוס במכללת עמל קרית חיים – שילוב מצליח של אישיות "עם ראש על הכתפיים" יחד עם ערכים של מסחר הוגן ונאמנות ללקוחות. החיוך והתחושה ש"נותנים את הנשמה" הינם בסיס לשרות מעולה.

ליצירת קשר אישי עם נתנאל פלג צלצלו 074-7048020

התועלת עבורכם

אם בחרתם בית דפוס בזכות המחיר הנמוך, ייתכן שדווקא אצלנו תבינו שהמחיר הוא רק חלק קטן. אצלנו מקפידים על יחס אישי ונעים לכל אחד ואחת ולכן אנו שמים את הדגש על איכות בשירות למיגזר הפרטי, יחד עם מקצעיות וחיוך נעים שמשלים את התמונה ואת חווית הקניה בדפוס איכות.

אם תבקשו להדפיס ספר בהוצאה אישית במעט עותקים, לוח שנה אישי וכן מוצרי דפוס דיגיטלי נוספים, נשמח לתת לכם מענה כמעט לכל כמות אפילו לבודדים. לדוגמה: ספר מתכונים כמתנה אישית, אלבום תמונות אישיות, ספר זכרון או חידושי תורה ועוד.

מה מדפיסים

שני מוצרים הם תחום ההתמחות שלנו: הדפסת ספרים ויצור קלפים.

הדפסת ספרים הוא תחום רחב מאוד הכולל בין היתר אלבומים דיגיטליים, אלבומי תמונות, ספרי מחזור, ספר מתכונים, ספרי זיכרון, ספר שירה, ספרי קריאה, ספרי לימוד, חוברות לבתי ספר, חוברות בכריכה רכה או ספרים בכריכה קשה.

הדפסת קלפים כולל קלפי משחק, קלפי ג'וקר, קלפי מלחמה ממותגים, רביעיות אישיות או ממותגות, קלפי אהבה לימי הולדת ואירועים משפחתיים.

כמו כל בית דפוס, יש לנו הציוד הנדרש כדי להדפיס גם מוצרים נוספים: הזמנות לאירועים, הזמנה לחתונה, הזמנות לבר מצוה, הזמנות לבת מצוה, הזמנה לברית/ה, הזמנות ליומודלת ובעצם כל הזמנה שתרצו. גם הזמנות זולות וגם הזמנות איכותיות.
מלבד הדפסת הזמנות, אנו מדפיסים לוחות שנה מגנטיים, לוח קיר, לוח ספירלה, לוח שנה אישי, לוחות שנה עם תמונות אישיות, לוח עד, לוח שנה עברי, לוח שנה לועזי, לוח עברי לועזי וכל מיני לוחות שנה אחרים לפי דרישה אישית.

רק תבקשו – כי אנחנו כאן בשבילכם 🙂

משרד

טלפון: 074-7048020

שעות פעילות

ראשון-חמישי
08:30 - 16:30

רוצה לדבר איתנו?

רוצה עוד מידע?
נשמח לחזור אליך בכל ענין: