חייגו בלחיצה: 074-7048020

איך יוצרים קובץ PDF?

למה ליצור קובץ PDF?

word2pdf

הצורך בקובץ אקרובט (PDF) נוצר עקב כך שתוכנות מסוימות (למשל Word) אינן שומרות על הסגנון המקורי שעיצבת במחשב שלך. לדוגמה: שורה אחרונה בעמוד גולשת לתחילת העמוד הבא וכדומה. קובץ אקרובט PDF הינו “קובץ סגור” המכיל בדיוק את המידע שעיצבת. בהעברתו אלינו הוא שומר על המידע במדויק, וכך ניתן להבטיח קבלת הדפסה בהתאם לצפיותיכם.

 

איך עושים את זה? זה קל מאוד!

  1. מורידים את המדפסת הוירטואלית (PDFCreator) ולוחצים על התקנה (או על RUN) כדי להתקין את המדפסת, ממש כמו שעושים כשקונים מדפסת חדשה ומתקינים אותה בפעם הראשונה. בסיום ההתקנה היא תופיע ברשימת המדפסות המותקנות במחשב.
  2. פותחים את המסמך המיועד להמרה (לדוגמה, קובץ Word קיים)
  3. נבחר בפקודה הדפסה (ברוב התוכנות CTRL+P)
  4. מתוך רשימת המדפסות יש לבחור במדפסת PDF Creator.pdf-creator
  5. נלחץ אישור.
  6. כעבור מספר שניות נתבקש לבחור שם לקובץ החדש שייווצר.
  7. לוחצים על שמור / SAVE ושומרים את הקובץ בשולחן העבודה כדי שיהיה קל לאתר אותו לאחר מכן.

זהו! הצלחת!!

 

עכשיו ניתן לשלוח אלינו במייל את קובץ ה PDF שנוצר. אם רוצים לראות את הקובץ לפני ששולחים אותו אלינו, צריך תוכנה שנקראת “Adobe Reader”. ניתן להוריד אותה ע”י לחיצה אחת כאן התוכנה בחינם. אם מתעוררות שאלות, ניתן להתקשר אלינו: 074-7048020 או לנתנאל: 052-6230064.

 

הבהרה

דפוס איכות (להלן: “החברה”) מצהירה כי למיטב ידיעתה התוכנות בקישורים הנ”ל נותנות מענה סביר לתיאור שבדף זה, ואולם, לחברה אין ולא היה קשר כלשהוא עם ספקיות התוכנות. החברה אינה אחראית לא במישרין ולא בעקיפין לכל נזק ו/או בעיה שעשויים להיגרם עקב השימוש בדף זה

Eichut_logo1

 

 

 

TV

קטגוריה: ,

משרד

טלפון: 074-7048020
נתנאל: 052-6230064

שעות פעילות

ראשון-חמישי
08:30 - 16:30

רוצה לדבר איתנו?

רוצה עוד מידע?
נשמח לחזור אליך בכל ענין: