חייגו בלחיצה: 074-7048020

ניקוי עיצוב קיים לטקסט

הדפסת ספרים – ניקוי עיצוב

לפעמים אנחנו מקבלים קבצים להדפסת ספרים המכילים טקסט שהועתק מהאינטרנט או מקובץ אחר. בדרך-כלל, הטקסט הזה כבר מעוצב לפי ההדפסה שהדפיסו אותו במקורו. הבעיה הינה שצריך לעצב את הטקסט מחדש. זה לקוח המון זמן. אם-כן, מה עושים?

הפתרון פשוט:
מעתיקים את הטקסט לעורך הטקסט או לכתבן המובנה של Windows ועל ידי כך הטקסט מאבד את כל העיצוב שהיה לו קודם. עתה ניתן להעתיק את הטקסט בחזרה מעורך הטקסט או הכתבן אל הקובץ שלנו ולעצב אותו ביתר קלות. מומלץ לעבוד עם סגנונות מוכנים מראש.

עיצוב להדפסת ספרים

יש משמעות רבה בהדפסת ספרים בהקשר של העיצוב. עיצוב הטקסט חייב להיות חלק מתהליך החשיבה הראשוני והתכנון של הדפסת הספר. אם נחשוב על הקורא, על גילו הממוצע ותנאי הקריאה שלו, ענין הדפסת הספר יהיה הרבה יותר מקצועי. החכמה היא להדפיס ספרים שהעיצוב שלהם מתאים לקריאה גם לכבדי קריאה או לבעלי מוגבלויות קלות של קריאה מקרוב.

עיצוב הספרים

העיצוב של הספר הוא חלק חשוב מאוד בבואנו להדפיס ספרים. ישנם ספרים שנרצה שיודפסו בעיצוב קליל ויש כאלה שנרצה בעיצוב צעיר ומודרני. בכל אופן, אפשר לראות דוגמאות של ספרים מודפסים שיש לכם על המדף בבית ולקבל מהם השראה ביחס לספר שאתם רוצים להדפיס. צריך לזכור שהדפסת ספרים זה מהלך מקצועי ויש מקום לשיקול דעת קצת מעבר להדפסת הטקסט בקובץ.

אנחנו כאן בדפוס איכות נותנים לכם יעוץ חינם בענין הדפסת ספרים ואם צריך, נשמח לעזור לכם באמצעות תוכנת Team Viewer המאפשרת לכם לחבר אותנו למחשב שלכם לקבלת עזרה מקוונת און-ליין.

קטגוריה:

074-7048020 info@dfus.co.il
משרד

טלפון: 074-7048020
נתנאל: 052-6230064

שעות פעילות

ראשון-חמישי
08:30 - 16:30

רוצה לדבר איתנו?

רוצה עוד מידע?
נשמח לחזור אליך בכל ענין: