חייגו בלחיצה: 074-7048020

משחק “קלפים נגד האנושות”

תבנית לעיצוב עצמי

תבנית לעיצוב עצמי

הכנו לכם להורדה תבנית לעיצוב עצמי תבנית של קלפים נגד האנושות.
מורידים את התבנית ובונים באופן עצמאי את הקלפים לפי השאלות והתשובות שלכם.

חבילה אחת
(עד 100 קלפים) 190 ש”ח בלבד!

2 חבילות זהות רק 250 ש”ח

יותר חבילות?
מחיר מיוחד. צלצלו 074-7048020

מה זה הדפסת "קלפים נגד האנושות"

באתר ויקיפדיה מובא כי המשחק Cards Against Humanity הומצא על ידי קבוצת בוגרי תיכון משיקאגו ובמהדורה הראשונית של המשחק היו ניתנות שאלות כל פעם בנושא אחר ועל המשתתפים במשחק לתת תשובה פשוטה. באופן טבעי התשובות היו ניתנות על דרך ההומור. מהלך המשחק מפורט בויקיפדיה.

"קלפים נגד עם ישראל"

במקביל לגירסה המקורית, יש בישראל משחק דומה הנקרא קלפים נגד עם ישראל. עיקרון המשחק דומה והקלפים מודפסים בעברית. אם אתם רוצים להכין לבד את הקלפים שלכם, יש לנו באתר מלא תבניות של הכנת קלפים באופן עצמי באמצעות PowerPoint. זה כל-כך קל ופשוט ואנחנו מזמינים אתכם להוריד את התבנית של קלפים נגד האנושות לשימושכם.

מחירי הדפסת קלפים

המחיר של הדפסת הקלפים משתנה כי הוא מורכב משלושה מרכיבים: גודל הקלפים, כמה קלפים יש בכל חבילה ומספר החבילות שרוצים להדפיס. בדרך כלל, מחיר הדפסת קלפים בגודל רגיל 8.9×6.3 ס”מ הוא 190 ש”ח לחבילה אחת שיש בה עד 100 קלפים. נכון, זה נשמע יקר, אבל אם מדפיסים שתי חבילות זהות באותה הזמנה, על החבילה השניה משלמים רק 60 ש”ח. אם רוצים להזמין מספר חבילות רב, אפשר לקבל מחירים הרבה יותר נמוכים באופן משמעותי. אז הכי טוב לשאול אותנו בטופס המצורף ולפרט מספר הקלפים והגודל וכן כמות חבילות הקלפים שאתם רוצים להדפיס וכך נוכל להכין לכם הצעת מחיר במיוחד בשבילכם.

  משרד

  טלפון: 074-7048020

  שעות פעילות

  ראשון-חמישי
  08:30 - 16:30

  רוצה לדבר איתנו?

  רוצה עוד מידע?
  נשמח לחזור אליך בכל ענין: