חייגו בלחיצה: 074-7048020

הדפסת ספרים בכמויות קטנות

בדפוס איכות מדפיסים ספרים כבר שנים. לקוחות רבים מגיעים אלינו בבקשה להדפסת ספרים בכמויות קטנות. לכן, יש לנו ציוד הדפסה דיגיטלי מתאים ביותר להדפסה של ספרים ובפרט בכמויות קטנות ובכמויות בינוניות. יש מספר קריטריונים להדפסת ספרים. יש לקוחות שמדפיסים את הספרים לצורך מכירתם בחנויות הספרים השונות. במקרים כאלה מחפשים להדפיס ספרים בכמויות מסחריות אולם אנחנו ממליצים להמנע מכך בשלב הראשון. לפני הכל יש לבדוק עד כמה הספר שלך מתאים למכירה בחנויות ועד כמה הקונים ירצו דווקא את הספר שלך.

הדפסת ספרים – באילו כמויות?

אני ממליץ לך לשים לב האם הספר שכתבת אכן יימכר בכמויות? אולי כדאי בהתחלה להדפיס את הספרים בכמויות קטנות? יש לכך כמה סיבות ויתרונות. הסיבה הראשונה היא האמון שלך בספר שכתבת. אני מניח שיש לך אמונה של מאה אחוז שהספר שלך הוא הכי טוב. האם כולם חושבים כך? נניח שכן. במקרה כזה אין טעם להדפסת ספרים בכמויות קטנות אלא יש בכמות גדולה. אבל אם המציאות מעט שונה, עלולה להישאר לך כמות ספרים במחסן להרבה שנים. ויש לי כמה לקוחות כאלה. הם רצו לחסוך במחיר הספר וחשבו שאם ידפיסו בכמות מסחרית אז מחיר הספר יהיה נמוך. מה קרה בפועל? אם הם מכרו מחצית מהספרים, יוצא שעלות כל ספר היתה כפול ממה ששילמו. אם היו מעדיפים הדפסת ספרים בכמויות קטנות היו יכולים להרוויח טוב מהמכירה ובכך לממן את ההדפסה הבאה.

הסיבה השניה היא שאם מדפיסים ספרים בכמויות קטנות אז אפשר לקבל ביקורת מהאנשים הקרובים אליכם וגם לעלות על טעויות או על פיסקאות שרוצים לשדרג. נניח שיש לך ספר שהדפסת בכמויות קטנות ומצאת בו טעות כתיב. מה היתה ההרגשה לך אם יש עוד מאות ספרים למכירה עם הטעות? בקיצור, הדפסת ספרים בכמויות קטנות משתלמת כמעט תמיד.

אז אני רוצה להציע לך מחיר סביר להדפסת הספר שלך. מה עושים? מתקשרים עכשיו לדפוס איכות או שמבקשים הצעת מחיר להדפסת ספרים בכמויות קטנות

קטגוריה:

074-7048020 info@dfus.co.il
משרד

טלפון: 074-7048020
נתנאל: 052-6230064

שעות פעילות

ראשון-חמישי
08:30 - 16:30

רוצה לדבר איתנו?

רוצה עוד מידע?
נשמח לחזור אליך בכל ענין: