חייגו בלחיצה: 074-7048020

דפוס איכות – הוצאה לאור

מהי הוצאה לאור

הוצאה לאור הינה תהליך הפרסום של כל יצירה כתובה. יצירה זו יכולה להיות רומן או מאמר, סיפור קצר או שיר, קובץ שירים ואפילו כתבת עיתון. את ההוצאה לאור ניתן להדפיס על גבי ספר או עיתון, מגזין ואפילו אתר אינטרנט. ההוצאה לאור מעניקה לכותב היצירה פתח לפרסום ולביטוי הכישרון האישי הבא לידי ביטוי במסה אותה כתב.

פרסום לדפוס

פרסום לדפוס הינו תהליך המצריך מקצוענות וניסיון. במיוחד כיום, בעידן בו הפרסום באינטרנט הפך להיות פשוט קל, העלאת יצירות לדפוס הופכת יותר ויותר משמעותית ומצריכה מקצוענות השמורה אך ורק לבעלי ניסיון רב שנים בתחום. בחירת הגורם המוציא לאור גם היא מלאכה רבת חשיבות. הוצאה לאור יכולה להיות מקצועית, ברורה, על גבי דפים איכותיים ובעלת עמידות או לחלופין מודפסת על דפים דקים וזולים.

אל מי פונים?

על מנת להדפיס ספר באיכות גבוהה יש לפנות אל מוציאים לאור המתמחים בתחום המבוקש. בדפוס איכות מדפיסים כבר למעלה מ- 25 שנה. האיכות גבוהה, ההתאמה אישית לצרכים הייחודיים של כל לקוח ובליווי מלא לכל אורך הדרך. על מנת להביא לשביעות הרצון המלאה של לקוחותינו, בדפוס איכות מעמידים לרשותך מגוון רחב של מוצרי דפוס בין אם מדובר בספר, עיתון, עלון, ספרי מתכונים, ספרי שירה, ביוגרפיה, יומן או אלבום, לוחות שנה ופליירים, הזמנות חגיגיות לאירועים כמו הזמנות לחתונה או הזמנה לבר מצוה ואפילו כרטיסי ביקור ומגנטים.

אנחנו בדפוס איכות מודעים לחשיבות הרבה של כל יצירה עבור בעליה. בין שמדובר בספר או בהזמנה לחתונה, כרטיס ביקור או לוח שנה, אנו נלווה אתכם לכל אורך התהליך, נקשיב לצרכים האישיים שלכם ונגשים את חלומכם ברמת המקצועיות הגבוהה ביותר, תוך שמירה על סטנדרטים בלתי מתפשרים.
חשוב לציין כי בדפוס איכות לא משווקים את ההדפסות, אבל משקיעים את האהבה והאכפתיות עד לפרטים הקטנים בכל הוצאה לאור ובכל הדפסה.

איך קוראים לזה אצלנו: נותנים את הנשמה… באמת, מכל הלב.

קטגוריה:

074-7048020 info@dfus.co.il
משרד

טלפון: 074-7048020
נתנאל: 052-6230064

שעות פעילות

ראשון-חמישי
08:30 - 16:30

רוצה לדבר איתנו?

רוצה עוד מידע?
נשמח לחזור אליך בכל ענין: