חייגו בלחיצה: 074-7048020

מכירים מהו טיפקס דיגיטלי?

הדפסה דיגיטלית - מחיקה

הדפסה דיגיטלית - מחיקה

זוכרים את הטיפקס של פעם?
זה עם הראש-מברשת שמורח חומר לבן ומאפשר לתקן טעויות כתיב, אז מה עושים היום?
הכל כבר דיגיטלי וכל ההדפסות נעשות היום במחשבים האישיים שלנו. אם אתם מקלידים ספר שמיועד להדפסה בכמויות קטנות או אפילו בכמויות גדולות, בודאי אתם מכירים את הבעיה שיש סריקה של תמונה שאתם רוצים אבל בסריקה יש לכלוך או איזשהוא כתם קטן בשוליים וכו’. השאלה, מה עושים כדי שבהדפסה הדיגיטלית או בהדפסת אופסט לא יראו את ההדפסה של הכתם או הליכלוך?

הפתרון להדפסה מושלמת

הפתרון להדפסה מושלמת

אז מהו אם-כן הפתרון להדפסה נקיה ומושלמת? הפתרון הינו הטיפקס הדיגיטלי – המחק האולטימטיבי שנמצא כמעט בכל תוכנה שאנחנו מכירים.

 

הדפסת ספרים בכריכה רכה או כריכה קשה בכמויות קטנות וגדולות
ניצור מרובע או עיגול קטן על המסך ונגדיר לו מילוי לבן וללא קו מתאר (מסגרת). בהנחה שההדפסה שלנו הינה הדפסה על ניר לבן, אזי כשהמסמך יישלח להדפסה דיגיטלית, האובייקט המרובע הזה, לא ייראה בהדפסה כי הגדרנו לו רקע לבן.

דפוס דיגיטלי להדפסת ספרים דפוס בחיפה בית דפוס בירושלים

בשלב העריכה של המסמך בתוכנה, עלינו למקם את ה”מחק” שלנו – אותו אובייקט שיצרנו – מעל הכתם או הליכלוך שאנחנו רוצים למנוע את הדפסות. בכך בעצם יצרנו כעין “שיכבה” לבנה המסתירה את הכתם ועל ידי כך ההדפסה תהיה הדפסה נקיה ומושלמת.

 

דפוס איכות - בית דפוס בצפון דפוס בחיפה להדפסת ספרים

 

רוצים הדפסה באיכות מעולה?

רוצים הדפסה באיכות מעולה?

צלצלו אלינו ונתן לכם הצעת מחיר להדפסה דיגיטלית של ספרים בכריכה רכה או ספרים בכריכה קשה בכל כמות, החל מכמויות קטנות ועד כמויות גדולות ומסחריות. הדפסה איכותית בדפוס איכות היא הבחירה הטובה ביותר. ותק ומקצוענות של עשרות שנים הם ההבדל המשמעותי ביותר שמניב לכם את התועלת הגבוהה ביותר עבור ההדפסות שלכם.

מהו הטיפקס הדיגיטלי? – מחיקון דיגיטלי, מחק דיגיטלי

יש דרכים מגוונות למחוק טקסטים אולם מה עושים כשיש תמונה סרוקה ובה מופיעים כל מיני אלמנטים שרוצים למחוק? לשם כך העלנו את המאמר הזה העוסק במחיקה דיגילית של אלמטים על המסמך.

קטגוריה:

משרד

טלפון: 074-7048020
נתנאל: 052-6230064

שעות פעילות

ראשון-חמישי
08:30 - 16:30

רוצה לדבר איתנו?

רוצה עוד מידע?
נשמח לחזור אליך בכל ענין: